virtualus miestas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
virtualus miestas

virtualus miestas
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Apie miestelį

Go down 
+2
Avril
lauruteab
6 posters
AutoriusPranešimas
lauruteab
Miestelio prezidentė
lauruteab


Pranešimų skaičius : 443
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-05-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apie miestelį   Apie miestelį EmptySk. 05 11, 2008 4:00 pm

Sveiki atvykę, mano miestelio gyventojai ! Manau ne visiems aišku ,kas čia per miestelis, ką jame reikia veikti ir kt. Taigi..

Virtualus miestelis - vieta, kurioje galite virtualiai gyventi, turėti nuosavą namą, darbą ,augintinių ir net šeimą. Visų pirmą, reikia užsiregistruoti temoje "registraciją" ,įkelti savo (galima ir įžimybių ir kt.) nuotrauką. Tuomet reikia keliauti į banką, susikurti savo sąskaitą (iš pradžių perskaičius taisykles), galiausiai galite keliauti į kategoriją "Gyvenamoji zona" ir ten susikurt nama prie ežero, nuosavą namą ir kt. Nepamirškite ,kad už viską reikės mokėt. Galiausiai galite lankytis baruose, koncertuose ir kitur, kur galima susipažinti su kitais miestelio gyventojais. Prie savo namo ir kt. galite pristatyti fermas, arklides ir t.t ,kuriuose galėsite auginti gyvūnus, juos veisti. Kiti nariai, kurių nedomina gyvūnai, galės pasistatyti įvairias agentūras ir pnš.
Taip pat miestelyje įkurtas kalėjimas, kuriame sedės gyventojai, kurie pažeidinės taisykles.

Taigi. Sėkmės visiems.
Atgal į viršų Go down
http://virtualusmiestelis.forumado.net
Avril
Viceprezidente
Avril


Pranešimų skaičius : 147
Age : 29
Miestas : Kauniux
Registration date : 2008-05-29

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyKv. 05 29, 2008 1:00 pm

hm... o kur cia yra taisykles???
Atgal į viršų Go down
lauruteab
Miestelio prezidentė
lauruteab


Pranešimų skaičius : 443
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-05-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyKv. 05 29, 2008 1:24 pm

Ups papiršau sukurti, tuojau sukursiu taisykles  :student:  :ss:
Atgal į viršų Go down
http://virtualusmiestelis.forumado.net
Avril
Viceprezidente
Avril


Pranešimų skaičius : 147
Age : 29
Miestas : Kauniux
Registration date : 2008-05-29

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyKv. 05 29, 2008 1:29 pm

:) ir as noreciau pasiulyti padaryti tema kur gali nariai reksti savo nuomone
Atgal į viršų Go down
lauruteab
Miestelio prezidentė
lauruteab


Pranešimų skaičius : 443
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-05-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyKv. 05 29, 2008 1:51 pm

gerai sukursiu tokia temele  :ss:
Atgal į viršų Go down
http://virtualusmiestelis.forumado.net
Avril
Viceprezidente
Avril


Pranešimų skaičius : 147
Age : 29
Miestas : Kauniux
Registration date : 2008-05-29

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyKv. 05 29, 2008 2:10 pm

aciu :)
Atgal į viršų Go down
Monusia

Monusia


Pranešimų skaičius : 20
Registration date : 2008-08-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyPir. 08 11, 2008 5:19 pm

Aš turiu vieną pasiūlymą ką būtų galima dadėti šiame puikiame miestelije.
Galima padaryti tarkim novatura ten siūlyti keliones į kitas šalis ir pan. O tarkim galima sukurti kategorija kelionės ten yrašyti siūlomų kelionių pavadinimus tarkim. Ispanija. MIESTAS-Barselona. forume sukurti viešbutis vandenynas ir taip toliau reikia tiesiog panaudoti vaizduotę kuria turi tikrai kiekvienas.  :respect:
Atgal į viršų Go down
lauruteab
Miestelio prezidentė
lauruteab


Pranešimų skaičius : 443
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-05-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyPir. 08 18, 2008 11:29 am

Aciu uz pasiulimus, ateityje kai turesiu laiko viska sukursiu ok
Atgal į viršų Go down
http://virtualusmiestelis.forumado.net
Avril Lavigne




Pranešimų skaičius : 1
Registration date : 2008-08-23

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyŠt. 08 23, 2008 8:42 pm

Sveiki! Sveikutis Matau, kad Jūsų miestelis turi veterinarijos kliniką, tad norėčiau Jums kai ką pasiūlyti. Noriu Jums pasiūlyti bendradarbiavimą. Aš turiu sukūrusi vieną forumą kaip gyvūnų veterinarijos kliniką. Tai Jūs galėtumėte priimti mano pasiūlymą, ir vietoj Jūsiškės klinikos galite pasinaudoti manąja. Veterinarijos darbuotojos ir toliau turės savo darbą tik kitame forume, o šiame gyvens. Kaip Jums mano pasiūlymas? Jei sudominau atrašykite į šią temą. Jeigu dar kas nors iš šio miestelio gyventojų turi panašius forumus - rašykite man. Gal susibendradarbiausime.
Mano gyvūnų kilinka:
http://gyvunuklinika.bigforumpro.com
 :student:
Atgal į viršų Go down
lauruteab
Miestelio prezidentė
lauruteab


Pranešimų skaičius : 443
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-05-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptySk. 08 24, 2008 10:29 am

TAvo pasiulimo nepriimu  :chem:
Atgal į viršų Go down
http://virtualusmiestelis.forumado.net
Indiane girl...

Indiane girl...


Pranešimų skaičius : 5
Miestas : Peru... Machu Picchu...
Registration date : 2008-09-23

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyAntr. 09 23, 2008 4:09 pm

Sveikučiai. :haha:

Aš esu čia dar tik penkias minutes, bet šis miestelis man patinka, ir nusprendžiau pasiųlyti tokį dalykėlį. Norėčiau, kad mūsų miesteliai bendradarbiautų. T.y. mano ir jūsų forume galima padaryti temą "vartai", ir pro juos tarkim gyventojai galės atvykti į kitą forumą? Kartu galėtume rengti reginius, pavyzdžiui mano miestelyje kiti galės turėti sodo namelius... ;)  :angel:
Atgal į viršų Go down
Monusia

Monusia


Pranešimų skaičius : 20
Registration date : 2008-08-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyTr. 09 24, 2008 7:08 pm

lauruteab rašo:
TAvo pasiulimo nepriimu  :chem:

Man tai jos mintis gera atrodė.  :lyzht:
Atgal į viršų Go down
lauruteab
Miestelio prezidentė
lauruteab


Pranešimų skaičius : 443
Age : 27
Miestas : Biržai
Registration date : 2008-05-11

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyKv. 09 25, 2008 1:17 pm

Na gal ir nebloga Indiane girl.. , bet pries man i pm atsiusk savo miestelio adresa
Atgal į viršų Go down
http://virtualusmiestelis.forumado.net
Gabija P.

Gabija P.


Pranešimų skaičius : 2
Registration date : 2009-02-28

Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį EmptyŠt. 02 28, 2009 11:22 am

kur registracija ? nerandu.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apie miestelį Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apie miestelį   Apie miestelį Empty

Atgal į viršų Go down
 
Apie miestelį
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
virtualus miestas :: Pagrindinis :: Administracija-
Pereiti į: